Shoptok.hr

Elektronska igra patka za gađanje mete + loptice

39,99 €
Eigraca
Elektronska igra Patka za gađanje mete + loptice POGODITE CILJ Gađanje u metu zahtijeva od djeteta fokusiranje i razvoj koordinacije okoruka. Samo udarite pačji jezik pjenastom lopticom, lopta će pasti u pačji trbuh i bod će biti dodan na metar. UKLJUČENA 2 PIŠTOLJA Set dolazi s 2 pištolja. Tako vaša djeca mogu organizirati natjecanja u streljaštvu, zahvaljujući kojima će kroz natjecanje naučiti podnositi poraze i pobjede. Možete igrati kao tim u parovima i postavljati vlastita pravila. BROJENJ

Trenutno najbolja ponuda:

39,99 €u Eigraca

Opis i karakteristike

Elektronska igra Patka za gađanje mete + loptice POGODITE CILJ Gađanje u metu zahtijeva od djeteta fokusiranje i razvoj koordinacije okoruka. Samo udarite pačji jezik pjenastom lopticom, lopta će pasti u pačji trbuh i bod će biti dodan na metar. UKLJUČENA 2 PIŠTOLJA Set dolazi s 2 pištolja. Tako vaša djeca mogu organizirati natjecanja u streljaštvu, zahvaljujući kojima će kroz natjecanje naučiti podnositi poraze i pobjede. Možete igrati kao tim u parovima i postavljati vlastita pravila. BROJENJE POGODAKA patka ima veliki LCD zaslon na kojem se vidi rezultat. Boja u kojoj se prikazuje rezultat je crvena. Svaki put kada je lopta udarena, patka nas obavještava. IDEJA ZA POKLON Igračka patka izvrsna je ideja za poklon za mlađu i veću djecu. Sigurno će izmamiti osmijeh na lice primatelja. SPECIFIKACIJA boja: višebojna; materijal: plastika; napajanje baterije: 2x AA (nisu uključene); dimenzije (širina/visina): 16 x 29 cm; težina: 588 g Boja: višebojna materijal: plastika dimenzije (širina/visina): 16 x 29 cm baterija: 2xAA (nije uključena) težina: 588 g 2x puške 1x patka 24 x pjenaste kuglice